ACM SYSTEM W FINALE!

Wczoraj, 25.06.2014 r., na orliku przy ul. Hutniczej odbył się  półfinał Pucharu Ligi. Ekipa ACM SYSTEM pokonała faworyzowany Camel Pizza w stosunku 6:4.

Mecz od początku był wyrównany. Pierwsze dwie bramki dla  biało - niebieskich zdobył Marcin Napierała. Następnie Systemowego bramkarza pokonał jeden z zawodników  Camel Pizzy. Obie ekipy nie wykorzystywały wielu sytuacji podbramkowych co poskutkowało tym, że wynik do przerwy się nie zmienił.

Po przerwie  ACM przystąpił do zdecydowanego ataku. Sprawnie przeprowadzone akcje poskutkowały zdobyciem kolejnych 2 bramek, tym razem przez Sebastiana Górnego. Przy stanie 4:1  przeciwnicy napędzili strachu Systemowcom: zdobyli dwa gole i zbliżyli się do nich na jedną bramkę.

Mimo to,  piłkarze ACM System zdołali utrzymywać bezpieczną przewagę i ani na chwilę w ciągu całego meczu  nie oddali prowadzenia drużynie Camel Pizzy.

ACM SYSTEM 6 - 4 CAMEL PIZZA