PUCHAR LIGI: ACM SYSTEM - SŁABI

We wtorek, 17.06 br. odbył się ćwierćfinał Pucharu Ligi ALSP Wyżyny, w którym to ACM System zmierzył się z drużyną Słabych.

Słabi to zespół zajmujący aktualnie 3 miejsce w tabeli III ligi.  Mimo, że drużyny grają na co dzień w innych klasach rozgrywkowych, mecz momentami mógł się podobać: szybkie kontrataki, walka o każdą piłkę. Z drugiej strony agresja niektórych zawodników Słabych w kierunku sędziego a także zawodników ACM była niepotrzebna.

Mecz na orliku przy ul. Gdańskiej rozpoczął się od strzelenia dwóch  bramek przez zawodników ACM: Marcina Włocha oraz Kamila Srokowskiego.  Na  odpowiedź przeciwników nie trzeba było długo czekać i Systemowcy w krótkim czasie stracili bramkę.

Kontratak ACM był zdecydowany: kolejne gole na swoim koncie zapisali strzelcy dwóch pierwszych bramek: Włoch oraz Srokowski przy której asystę zaliczył Dariusz Błaszkowski.   Słabi nie pozostali dłużni i odrobili dwie bramki, dzięki czemu na przerwę schodzili ze stratą jednego gola.

Druga połowa to wyśmienity występ wszystkich piłkarzy ACM.  Celnie do bramki trafiali  Paweł Baumgart(2), Marcin Włoch oraz Marek Olejniczak(2), natomiast drużynie Słabych nie udało się pokonać Systemowego bramkarza - Oktawiana Gągola ani razu.

Losowanie par półfinałowych odbędzie się w piątek, natomiast bój o finał rozegrany zostanie w niedzielę.

ACM SYSTEM!