PUCHAR JEST NAAAAASZ!!!

ACM SYSTEM pokonał w finale Pucharu Ligi drużynę Fit - Max w stosunku 10:8.

Mecz finałowy rozegrany przy ul. Nowogrodzkiej od początku trzymał w napięciu, ponieważ oba zespoły prezentowały podobny poziom.

ACM System jako pierwszy oddał celny strzał na bramkę przeciwnika (Paweł Baumgart). Na ripostę zawodników Fit-maxu nie trzeba było długo czekać - chwilę później wyrównali wynik. Pierwszą bramkę  w sezonie (a drugą dla ACM w finale) zdobył Dariusz Błaszkowski. Również po tej bramce przeciwnicy szybko odpowiedzieli tym samym.

W drugiej połowie biało - niebiescy odskoczyli na 8:4. Fit - max zaryzykował i wycofał bramkarza w zamian za miejsce w polu. Gdy wydawało się, że losy Pucharu są już przesądzone Fit-max podjął rękawicę i zaczął walczyć. Nerwowo zaczęło robić się przy stanie 9:7. Zawodnicy obu ekip za wszelką cenę próbowali oddawać celne strzały, co skutkowało zgrzytami na boisku. W ostatnich kilkudziesięciu sekundach meczu za niesportowe zachowanie z boiska zostali usunięci Sebastian Górny oraz T. Orzeł i P. Gregorek.

ACM System nie dał wyrwać sobie zwycięstwa i to właśnie oni cieszyli się ze zdobycia Pucharu Ligi ALSP Wyżyny!

BRAWO!!!

ACM SYSTEM 10 - 8 FIT MAX