RELACJA: ZWYCIĘSKA PASSA TRWA!

Drużyna ACM System pokonała ekipę Pasów w stosunku 8:7. Jest to czwarte z kolei zwycięstwo niebiesko - białych, potwierdzające dobrą dyspozycję piłkarzy.

Już sam wynik wskazuje, że rozegrane spotkanie było bardzo wyrównane. Piłkarze Pasów  nie odpuszczali i gdy już  wydawało się,  że to oni zainkasują 3 punkty, losy spotkania odwróciły się. Systemowcy w  ciągu  ostatnich 7 minut zdołali odrobić  stratę 2 bramek oraz zdobyć tę ostatnią i  najważniejszą na wagę zwycięstwa w całym meczu.

ACM System przystąpił do spotkania bez swojego stałego bramkarza, którego zastąpił Jędrzej Olejniczak. Cztery bramki na swoim koncie zapisał Paweł Baumgart, dwie Marcin  Włoch,  jedną Arkadiusz Fugler. Jedną z bramek ACM zawdzięcza piłkarzowi drużyny przeciwnej, który trafił do siatki  swojego bramkarza.  Dzięki tej wygranej niebiesko - biali konsekwentnie pną się w górę tabeli.

Na boisku widać, że ACM stanowi zgraną drużynę, którą ciężko będzie rozbić kolejnym ekipom w spotkaniach ALSP "Wyżyny".