RELACJA: PUCHAR LIGI : FC NOWA - ACM SYSTEM

W dniu dzisiejszym (10.05.2014) rozegrany został mecz w Pucharze Ligi ALSP "Wyżyny", w którym zespół ACM SYSTEM pokonał FC Nowa w stosunku 14:4.

Dziś, po raz kolejny w tym sezonie, ACM do meczu przystąpił bez swojego bramkarza a w jego miejsce oddelegowany został grający na co dzień na pozycji pomocnika - Jędrzej Olejniczak. Mimo to mecz od samego początku przebiegał pod dyktando ACM. Dość powiedzieć, że już w 2 (!) sekundzie bramkę przeciwnikowi strzelił Marcin Napierała. Systemowcy rozkręcali się z każdą  minutą i piłka raz za razem trafiała do bramki FC Nowa.

Przeciwnik, grający w III lidze, nie stawiał dużego oporu i na przerwę schodził przegrywając 1:11.

Po przerwie zespół FC Nowa dokonał zmiany zawodnika grającego na pozycji bramkarza, co okazało się skutecznym posunięciem. Młodzi zawodnicy zaskoczyli ACM i rozpoczęli II połowę od mocnego uderzenia: zdobyli 3 bramki pod rząd!

Niebiesko - biali próbowali kontratakować, jednakże ich wysiłki długo kończyły się niepowodzeniem. Pierwszy sygnał do działania dał Paweł Baumgart, następnie w jego ślady poszedł Darek Fugler oraz Jędrzej Olejniczak, którego na bramce zmienił Marcin Napierała.

Piłkarze FC Nowa nie zdołali oddać więcej celnych strzałów i mecz zakończył się wynikiem 14:4 dla ACM SYSTEM.