RELACJA: MAX/ CAMEL - ACM SYSTEM

RELACJA: MAX/ CAMEL -  ACM SYSTEM

Za nami  V kolejka rozgrywek w ramach ALSP  "Wyżyny",  w  której  ekipa ACM System pokonała drużynę  Max/ Camel w stosunku 12:6.

Spotkanie od samego początku miało nerwowy przebieg za sprawą zawodników z Max/Camel. Po serii celnych strzałów oddanych  na początku meczu przez piłkarzy ACM System, zawodnicy z drużyny przeciwnej kierowali swe nieuzasadnione pretensje w kierunku sędziego. Ten jednak nie dał się sprowokować i nie wdawał  się w "pyskówki"  z zawodnikami.

Przewaga  ACM wypracowana na początku pierwszej  połowy zaczynała topnieć pod jej koniec. Jednakże w II części spotkania niebiesko-biali odbudowali się  i  poukładali grę, czego skutkiem jest wysokie zwycięstwo nad przeciwnikiem.

MAX/CAMEL - 6

D.Duszyński, M.Nawrocki po 3,